Napísali mi

Vzhľadom k tomu, že som knihu návštev na stránkach zrušila, ale chcela som ponechať aspoň "stopu" pre tých, ktorí mi počas mojej misie v Afrike napísali ponechávam ich povzbudenia na tejto stránke :)

Patrícia: Držíme palce
Reni, držíme palce, aby všetko dopadlo dobre a nič z Vašej ušľachtilej práce nebolo ohrozené. Myslíme na Teba, jutro budem informovať kolegov:) Boh Ťa a všetkých Vás žehnaj! Paťa
11. 10. 2012


Ahoj Reni a Monika

Páčia sa nám vaše fotky, aj to čo robíte nech vám to vydrží :) v modlitbách
shot
28. 02. 2011

Marianna: Pozdrav
Ahoj Renátka
pozdravujem teba aj ostatných nech sa vám darí.
22. 02. 2012

mladomanzelia stanley a miska u.: myslime v modlitbe
Ahoj Renatka. Sme velmi radi ze si dobre docestovala a mysime na teba, Janku a vsetkych vas. I pocas prave zacinajuceho postu chceme mysliet vmodlitbach i prakticky na vase deti a mladych. Drz sa nam tam a tesime sa na kazdu novu spravu od teba. A este raz vdaka, ze sme mohli byt spolu na plese v DK. Bolo super ta znovu vidiet. 
22. 02. 2012

Teta Ľudka: POZDRAV
požehnaný nový rok, veľa zdravia a Božieho požehnania, veľa sily pri vykonávaní svojho poslania, zdraví ťa celá rodina DUDEKOVÁ @ KOVALČÍKOVÁ Myslíme na teba v modlitbách
11. 01. 2011

R.: vďaka
Všetkých vás pozdravujem a ďakujem za všetky pozdravy, povzbudenia a modlitby.... aj ja na vás myslím v modlitbách +
10. 11. 2010

Máňa: S a V
milá Renátka, aspoň takto oneskorene šťastné a veselé Vianoce a všetko dobré v novom roku ti prajeme SMD :)
02. 01. 2011

Máňa: držíme palce
odovzdávam pozdrav od misijných dobrovoľníkov SDB - ukrajincov :) držte sááááááááá a ak bude možné a dať sa( ja viem, to chce asi každý) pohľadnicúúúúúú prosíííím pošlííííííí, prosím prosím prosím :) 
10. 11. 2010

eu.: :)
Renka, zaujímave postrehy...sa teším :) a držím palce, že by si sa aj naďalej usmievala...
08. 11. 2010

MIska: vdaka za info z 7.11.
ahoj Renátka, super nápad s touto stránkou, práve som dočítala tvoj najnovší príspevok, zaujímavé s tými svadbami a držaním za ruky, školou, malým Johnom, zvieratkami a tým vaším megazoznamom povinnosti...to potrebujete aby deň mal aj 40 hodín... držíme so Stanleym palce a modlime sa! za vás, silu a zdravie a čierne dušičky! sme sa dnes vrátili z misijnej víkendovky ex dobrosov z Oravskej Polhory, sme mysleli ... som si istá, že ste na tom najsprávnejšom mieste. +
pa miska
07. 11. 2010

Joey: no teda
Waw... ja som už asi tak dlho preč, že som ani nevedel, že ideš do Afriky. Cool... nech sa darí... vyzerá to tam super
02. 11. 2010

Gabika S.: Ahoj Renátka
Wau - so zatajeným dychom som čítala všetky tvoje príspevky a budem aj naďalej - hotový cestopisný denník :-), Držím Ti palce - je to úžasné, čo tam robíte a že si sa na to dala. Prajem Ti a aj ostatným veľa síl a hlavne silu Ducha Svätého vo všetkom čo robíte. Držím palce. G.
02. 11. 2010

Majka: :))))
Renátka čítanie tvojich článkov ma celkom pohltilo. Myslím na Teba, take care!
29. 10. 2010

Jana Lencuchova: Pozdrav
Ahoj Renča!
Dnes ráno som zhltla všetky tvoje články. Výborne. Ďakujem. Tak veľmi si ma potešila týmto všetkým. Drž sa!
29. 10. 2010

magdalenka huckova: uzasne!
Ahoj, Renátka!
Aj ja som vďačná za túto stránku. Tie roztomile deti by mi tiež vzali srdce:) Krásne a silne fotky. Pridávaj ďalšie, pls. Budem myslieť! +
29. 10. 2010

majdulik: no a este cosi predsa! :-D
Renátka, ako ti len pristanú tie ostrihané vlasy :) si úplná kočka! môžeš si ich s pokojným svedomím pestovať takéto kratšie, veľmi, veľmi sa ti hodia :) lúčim sa a prajem požehnaný november v Tonj :)
29. 10. 2010

Ivetka: Splnený sen
ahoj Renátka... hlásim sa medzi tvojich fanúšikov, ktorí ti držia palce. Od Zuzky som získala aspoň tento kontakt na teba a i napriek tomu, že nebudeš mať čas odpisovať, tak aspoň budem vedieť, ako sa ti darí. Na fotkách žiariš a preto mi je jasné, že ťa to napĺňa :-)